no-img
matlabdan.ir

قوانین - matlabdan.ir


matlabdan.ir
جدیدترین دوره ها
وب سایت علمی آموزشی متلب دان، در زمینه آموزش زبان های برنامه نویسی پایتون و متلب فعالیت دارد.

صفحه جدا

قوانین


قوانین و مقررات استفاده از خدمات وب سایت علمی،آموزشی متلب دان:

با عرض سلام خدمت شما کاربر گرامی. هدف ما در متلب دان برخورد صادقانه و شفاف با کاربران سایت می باشد. از شما درخواست می شود قبل از استفاده از سایت قوانین ما را در زیر به دقت مطالعه کنید. ما به کلیه حقوق شما احترام گذاشته ایم.

متلب دان یک وب سایت علمی،آموزشی بوده و در زمینه فروش فیلم های آموزشی به صورت محصول دانلودی و همچنین فیلم های آموزشی رایگان فعالیت دارد. این وب سایت تابع قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران می باشد. قوانین زیر یک قرارداد قانونی بین کاربران سایت و متلب دان می باشد.کاربران با ورود به سایت، خرید محصول و بازدید از قسمت های مختلف سایت، موافقت خود را با این قرارداد اعلام می کنند.

 

تعاریف:

خریدار: شخص حقیقی یا حقوقی که با پرداخت هزینه محصول، اقدام به خرید آن می کند.

متلب دان: وب سایت علمی، آموزشی به آدرس matlabdan.ir

محصول: فیلم آموزشی

مفاد و قوانین:

۱. ثبت نام و استفاده از خدمات این وب سایت، به این معنی است که تمامی قوانین و مفاد مطرح شده در این متن مورد پذیرش شخص مورد نظر می باشد.

۲. متلب دان در هر زمانی می تواند ،مفاد و قوانین مطرح شده در این متن را تغییر دهد و تمامی این تغییرات مورد پذیرش خریدار و شخص استفاده کننده  از سایت می باشد. البته متلب دان تلاش می کند تا تغییرات را در صورت داشتن اطلاعات تماس کاربران به آنها  اطلاع دهد، اما این بر عهده کاربران است تا با بررسی این متن از تغییرات آن آگاه شوند.

۳. هزینه انجام تراکنش پرداخت ها ، بر عهده ی متلب دان می باشد و خریدار در این مورد هیچ هزینه ای پرداخت نمی کند.

۴. خریدار، در هنگام خرید محصول می باید از اطلاعات هویتی درست مربوط به خود استفاده کند و مسئولیت هرگونه درج اطلاعات اشتباه بر عهده خریدار می باشد. درصورتی که مشخص شود خریدار از اطلاعات هویتی اشتباه استفاده کرده است متلب دان می تواند او را از کلیه حقوق ذکر شده در این متن محروم کند.

۵. درصورتی که بعد از انجام یک تراکنش، لینک دریافت آن محصول برای خریدار فعال نشود، متلب دان بعد از بررسی صحت انجام  تراکنش نسبت به ارسال لینک دانلود و یاخود محصول به خریدار  اقدام خواهد کرد.

۶. کلیه محصولات آموزشی رایگان و غیر رایگان موجود در این فروشگاه  اینترنتی دارای حق مالکیت مادی و معنوی  برای متلب دان بوده و هرگونه کپی و انتشار غیر مجازآن پیگرد قانونی دارد.

۷. در صورت عضویت در سایت و دریافت رمز عبور و نام کاربری مسئولیت هرگونه نگهداری آن بر عهده ثبت نام کننده می باشد و در صورت انجام فعالیت های مغایر بااهداف سایت متلب می تواند شما را از عضویت در سایت محروم کند.

۸. پرداخت هزینه محصولات خریداری شده در این سایت از طریق درگاه های واسط مطمئن انجام شده ، اما متلب دان مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

۹. تمامی کاربران سایت موظفند فقط یک حساب کاری در سایت ایجاد کرده و مسئولیت تمامی فعالیت های انجام شده از طریق حساب خود را بپذیرند.

۱۰. پس از پرداخت هزینه محصول، تنها یکبار لینک دانلود آن، برای خریدار  نمایان خواهد شد و درصورتی که خریدار موفق به دانلود محصول نشود، متلب دان بعد از بررسیهای لازم نسبت به ارسال آن برای خریدار اقدام خواهد کرد.

۱۱. خریدار موظف است قبل از پرداخت هزینه محصول اطلاعات لازم در مورد آنرا بدست آورد، و پس از خرید و پرداخت هزینه محصول نمی تواند آنرا برگشت دهد و یا تقاضای برگشت هزینه خود نماید.

۱۲. کتبی که در سایت برای دانلود قرار داده می شوند، تنها کتب لاتین می باشند.

 

 

در انتهای از حوصله شما کاربر گرامی برای مطالعه قوانین و مقررات سایت سپاس گذاریم.